Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Realizacja projektów wykończeniowych

Rabat w wysokości do 15% na od firmy Cobene przysługuje każdemu, kto dokonał zakupu nieruchomości przy współpracy z naszą firmą. Ponadto specjalnie dla naszych klientów istnieje możliwość darmowej konsultacji architektonicznej!

Firma Cobene oferuję pełną obsługę związaną z wykończeniem mieszkania/ domu, zaczynając od projektu poprzez zamówienie materiałów i mebli, po wykończenie i realizację. 

Projektowanie

W zakres tego pakietu wchodzi pełen projekt architektoniczny mieszkania/ domu. Projektant na podstawie rozmów przygotowuje pełną koncepcję zagospodarowania i wykończenia nieruchomości. Od przygotowania rzutów, poprzez układ pomieszczeń, umeblowanie, propozycje sprzętowe po przygotowanie modelu 3D do przygotowania listy materiałów i elementów wyposażenia.

Realizacja prac

W ramach tego pakietu, firma zrealizuje przygotowany wcześniej projekt wnętrza lub też projekt własny klienta. Prace obejmują szeroko rozumiane prace wykończeniowe wraz z harmonogramem oraz kosztorysem.

Ofertowanie

Firma Cobene pomaga także przy zamówieniu umeblowania, armatury oraz sprzętu. Na podstawie potrzeb klienta przygotowana zostaje oferta wraz z kosztorysem. Po akceptacji firma zajmuje się zarówno koordynacją zamówień oraz odbiorem u klienta.

 

Dokładny zakres prac oferowanych przez firmę Cobene, znajdą Państwo poniżej w załączonych plikach.

Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Realizacja projektów wykończeniowych

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu