Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Rokietnica 1328/5738/ODS VIP

Rezydencja z 3,5 hektarowym parkiem w Rokietnicy

Rezydencja z 3,5 hektarowym parkiem w Rokietnicy
Rezydencja z 3,5 hektarowym parkiem w Rokietnicy
  • Powierzchnia 750,00 m2
  • Ilość pokoi 32
  • Pow. działki 35 600,00 m2
  • Cena za m2 1 600,00 PLN
  • Cena 1 200 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Rokietnica - miejscowość w powiecie jarosławskim, oddalona 20 km od Przemyśla, 30 km od granicy z Ukrainą i 50 km od Rzeszowa - do sprzedaży nieruchomość znana pod nazwą Pałac Pinińskich wraz 3,5-hektarowym starym parkiem.

Budynek o pow. 750m2 z 32 pokojami o wysokości 4,75m każdy, 4-kondygnacyjny (poziomy: -1/piwnica, 0, 1 oraz 2/użytkowe poddasze) o charakterze rezydencjalnym. W obiekcie wykonano: blaszany dach, rynny, stropy, wylewki na podłodze, wprawiono okna, skuto uszkodzone stare tynki wewnętrzne i zewnętrzne, doprowadzono media: wodę, prąd, gaz i kanalizację miejską.
Park 3,5-hektarowy - do rewitalizacji, rośnie tu urozmaicony drzewostan z przewagą lip drobnolistnych, jesionów wyniosłych, dębów szypułkowych, kasztanowców oraz wierzb. Na obrzeżach parku widoczne są jeszcze resztki dwóch stawów o łącznej pow. około 1,5ha.

Budynek w zależności od zamierzeń inwestora może spełniać funkcje mieszkalne i reprezentacyjne, zapewniając prestiż, wyjątkowość, przestrzeń i ponad 100-letnią zieleń na kilkuhektarowej działce.
Wydaje się doskonałym pomysłem stworzenie ekskluzywnego domu weselnego z bazą noclegową na bazie istniejących zabudowań, w otoczeniu starego parku i stawów. Idąc innym tokiem myślenia nieruchomość stanowi unikatową okazję do urządzenia ultranowoczesnej kliniki urody/medycznej, ekskluzywnego domu opieki seniora lub dyskretnego i renomowanego ośrodka terapii uzależnień, placówki edukacyjnej/badawczej z kampusem lub innych przedsięwzięć wymagających skali oraz przestrzeni do rozwoju biznesu.
Projekt do sfinansowania w części ze środków UE, wojewódzkiego konserwatora zabytków i miejscowych władz. Wsparcie wykonawcze, architektoniczne oraz merytoryczne aktualnych właścicieli zapewnione. Pełna przychylność i deklarowana współpraca lokalnych decydentów z nowym inwestorem. Warto zauważyć, że wg najnowszych przepisów podatkowych zakup i remont zabytku może zapewnić odliczenie od podstawy opodatkowania 500 tys. zł oraz 50%% kosztów remontowych.

Bardzo dobra komunikacja drogowa, kolejowa oraz lotnicza ze wszystkimi rejonami kraju oraz bliskość zaplecza kadrowego z Lublina, Przemyśla, Rzeszowa, Jarosławia, Ukrainy i państw b. ZSRR, stanowią dodatkowy - oprócz bardzo atrakcyjnej ceny - czynnik sukcesu inwestycji w to przedsięwzięcie. Pozostałe to lokalizacja, dostępność finansowania na realizację projektu ze źródeł zewnętrznych (oferowana realna pomoc w ich pozyskaniu z UE), wykonane już kluczowe prace rewitalizacyjno-zabezpieczające budynek, doprowadzone media, duże możliwości zagospodarowania/wykorzystania parku/ogrodu otaczającego obiekt, pomoc na każdym etapie przy realizacji projektu ze strony właścicieli i otoczenia administracyjnego szczebla wojewódzkiego oraz gminnego.

Zapraszam do oględzin.

Alicja Cohen
tel. 507-21-9494
Licencjonowane Biuro KURPIEL NIERUCHOMOŚCI
ul. Jagiellońska 12, Przemyśl

Jako nasz klient otrzymasz na życzenie:
- poradę prawną,
- opiekę doświadczonego doradcy kredytowego,
- od 10%% do 25%% rabatów na towary i usługi wymienione na stronie internetowej naszego biura.

Ogłoszenie ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 KC.

Skontaktuj się ze mną, a znajdę dla Ciebie idealne rozwiązanie oraz odwiedź naszą stronę internetową.
Lokalizacja
Rezydencja z 3,5 hektarowym parkiem w Rokietnicy
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Rezydencja z 3,5 hektarowym parkiem w Rokietnicy

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu