Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Makowa 1377/5738/OGS

UROKLIWE DZIAŁKI POD LASEM - MAKOWA

UROKLIWE DZIAŁKI POD LASEM - MAKOWA
UROKLIWE DZIAŁKI POD LASEM - MAKOWA
  • Powierzchnia 4 002,00 m2
  • Przeznaczenie Budowlana
  • Cena za m2 30,00 PLN
  • Cena 120 060,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Prezentujemy Państwu do sprzedaży działki położone w jednym z bardziej urokliwych zakątków Polski. Są to działki o powierzchniach od 30 do 52 arów znajdujące się we wsi Makowa, w województwie podkarpackim.

Makowa - to niewielka miejscowość położona na trasie w kierunku Arłamowa, w drodze na wschodnią część Bieszczad. Jest to malownicza wieś otoczona głównie lasami i terenami zielonymi, przez którą przepływa potok Turnica, który wpada do pobliskiej rzeki Wiar.
Tuż obok znajduje się wzgórze Kalwarii Pacławskiej, gdzie mieści się największe w tej okolicy sanktuarium z zabytkowymi kapliczkami rozsianymi po okolicy, a także z punktem widokowym na pobliskie pogórze.

Działki sprzedawane są z zamierzeniem stworzenia w tym miejscu kameralnego osiedla całorocznych domów jednorodzinnych lub posiadłości rekreacyjnych wraz z wewnętrzną drogą dojazdową. Jest to lokalizacja, która stwarza możliwości na osiedlenie się w terenach, gdzie czas płynie wolniej, a człowiek ma nieograniczony kontakt z naturą.

Działki mają ciekawe ukształtowanie, na delikatnym pochyleniu w kierunku południowo-zachodnim, dookoła znajdują się lasy, ale jednocześnie posiadają bezpośredni dostęp do gminnej drogi publicznej, co ułatwia doprowadzenie infrastruktury technicznej.

Powierzchnia działek została tak zaprojektowana, by każdy mógł zachować swoją prywatność, ponieważ ponad trzydziesto arowe działki stwarzają już taką możliwość. Na ich terenie znajdują się także drzewa, które można zachować lub wyciąć według potrzeb i uznania.

Klasyfikacja geodezyjna gruntów to w przeważającej części pastwiska IV klasa (PsIV) oraz tereny zadrzewione i zakrzewione (Lzr).
Ceny działek:
4500 zł za ar - działki położone przy drodze asfaltowej
4000 zł za ar - działki położone w drugiej linii

Rozpoczynamy sprzedaż więc możliwość wyboru działki jest nieograniczona.
Zapraszamy do kontaktu a marzenia o własnym domku pod lasem mogą się ziścić.
Lokalizacja
UROKLIWE DZIAŁKI POD LASEM - MAKOWA
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
UROKLIWE DZIAŁKI POD LASEM - MAKOWA

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu