Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Przemyśl 675/5738/OGS

Działka przy ul. Wysockiego

Działka przy ul. Wysockiego
Działka przy ul. Wysockiego
  • Powierzchnia 0,16 Ha
  • Przeznaczenie Budowlana
  • Cena za m2 31,25 PLN
  • Cena 50 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Uwaga, nowa, niższa cena!
Działka niezabudowana, położona w pobliżu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wysockiego. Powierzchnia terenu działki lekko pochyła z wystawą południowo-zachodnią. Kształt działki zbliżony do trójkąta. Działki nr 132/2, nr 132/14 i nr 133/5 w obrębie 201 stanowią drogę wewnętrzną obsługującą m.in. działkę nr 132/15 w obrębie 201.
Cena 50 000 zł jest ceną wywoławczą ustaloną do przetargu ustnego nieograniczonego, który odbędzie się 3 lutego 2021 r. (środa) o godzinie 9:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.
Więcej szczegółów w ogłoszeniu o przetargu: https://bip.przemysl.pl/59958/642/prezydent-miasta-przemysla-ul-wysockiego.html
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Przemyśla „Wysockiego I/04” zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej w Przemyślu Nr 113/2005 z dnia 30 czerwca 2005 r., działka nr 132/15 obr. 201 położona jest w terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oznaczonym symbolem „MN 2”, zaś działki nr 132/2, nr 132/14 i nr 133/5 obr. 201 położone są w terenie przeznaczonym pod drogi wewnętrzne dojazdowe o funkcji pieszo-jezdnej, oznaczonym symbolem „KDW 2”.
Lokalizacja
Działka przy ul. Wysockiego
Opiekun oferty
Witold Wołczyk
Witold Wołczyk
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Działka przy ul. Wysockiego

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu