Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Przemyśl 678/5738/OGS

Duża działka w spokojnej okolicy

Duża działka w spokojnej okolicy
Duża działka w spokojnej okolicy
  • Powierzchnia 0,30 Ha
  • Przeznaczenie Budowlana
  • Cena za m2 130,00 PLN
  • Cena 390 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Blisko 30 arowa działka przy ul. Fabrycznej przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne i usługi. W niedalekiej odległości znajduje się ulica Słowackiego prowadząca z jednej strony do centrum Przemyśla, z drugiej w kierunku trasy do Arłamowa i Kalwarii Pacławskiej, a także obwodnicy miasta oraz projektowanego przejścia granicznego w Malhowicach Niżankowicach.
Teren działki płaski, porośnięty trawą, krzewami i drzewami samosiejkami. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zielone niezabudowane, droga publiczna, w dalszej odległości znajduje się zabudowa jednorodzinna.
W ulicy Fabrycznej znajduje się sieć energetyczna. Część działki jest użytkowana przez osoby trzecie na podstawie umowy dzierżawy zawartej na czas oznaczony do dnia 31 grudnia 2021 r. Nabywca nieruchomości wstępuje w miejsce wydzierżawiającego. Na obszarze dzierżawionym znajduje się tymczasowy obiekt stanowiący nakład osób trzecich.
Cena 390 000 zł jest ceną wywoławczą ustaloną do przetargu ustnego nieograniczonego, który odbędzie się 19 sierpnia 2020 r. (środa) o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.
Więcej informacji w ogłoszeniu o przetargu: https://bip.przemysl.pl/57908/642/prezydent-miasta-przemysla-ul-fabryczna.html
Lokalizacja
Duża działka w spokojnej okolicy
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Duża działka w spokojnej okolicy

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu