Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Przemyśl 740/5738/OGS

Działkii budowlane przy ul. Łętowskiej na sprzedaż

Działkii budowlane przy ul. Łętowskiej na sprzedaż
Działkii budowlane przy ul. Łętowskiej na sprzedaż
  • Powierzchnia 0,06 Ha
  • Przeznaczenie Budowlana
  • Cena za m2 45,00 PLN
  • Cena 27 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Nieruchomość jest niezabudowana. Kształt nieruchomości regularny zbliżony do prostokąta. Teren nieruchomości lekko pochyły w kierunku północno zachodnim, częściowo utwardzony w miejscu ustanowionej służebności gruntowej przechodu i przejazdu do działki nr 607 w obrębie 201 m. Przemyśla. Na terenie nieruchomości zlokalizowane są dwa słupy elektroenergetyczne wraz z liniami napowietrznymi – elektryczną i telefoniczną oraz przebiega sieć wodociągowa i gazowa. Działka nr 587 w obrębie 201 służy jako droga dojazdowa do działek nr 588/1 nr 588/2 i nr 605 w obrębie 201. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą publiczną ul. Władysława Łokietka.
Nieruchomość została objęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Lipowica III” zatwierdzonego uchwałą Rady Miejskiej w Przemyślu nr 84/2016 z dnia 23 czerwca 2016 r. (Dz. Urz. Województwa Podkarpackiego poz. 2694 z dnia 29 lipca 2016 r.), zgodnie z którym działki nr 588/1 i nr 588/2 zlokalizowane są w terenie oznaczonym w rysunku planu symbolem MN12 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, natomiast działka nr 587 zlokalizowana jest w terenie oznaczonym w rysunku planu symbolem KDD2 – teren drogi publicznej dojazdowej i symbolem MN12 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Cena wynosząca 27 000,00 zł brutto, jest ceną wywoławczą ustaloną do przetargu nieograniczonego zaplanowanego na 13 stycznia 2021 r. (środa) o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.
link do przetargu i więcej szczegółów: https://bip.przemysl.pl/59779/642/prezydent-miasta-przemysla-przy-ul-lokietka.html
Lokalizacja
Działkii budowlane przy ul. Łętowskiej na sprzedaż
Opiekun oferty
Witold Wołczyk
Witold Wołczyk
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Działkii budowlane przy ul. Łętowskiej na sprzedaż

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu