Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Przemyśl 809/5738/OGS

Działka budowlana przy ul. Przekopanej w Przemyślu

Działka budowlana przy ul. Przekopanej w Przemyślu
Działka budowlana przy ul. Przekopanej w Przemyślu
  • Powierzchnia 0,11 Ha
  • Przeznaczenie Budowlana
  • Cena za m2 54,55 PLN
  • Cena 60 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny ogródków działkowych, tory kolejowe oraz wielkopowierzchniowe obiekty handlowe. Działka jest niezabudowana, posiada regularny kształt zbliżony do trapezu i równą powierzchnię ze spadkiem w części północnej. Działka jest częściowo ogrodzona, znajduje się na niej drewniany domek letniskowy nietrwale związany z gruntem, stanowiący własność osób trzecich. Teren użytkowany na podstawie umów dzierżawy, z przeznaczeniem pod uprawy. W części porośnięty jest trawami i krzewami oraz kilkoma drzewkami owocowymi. Działka jest nieuzbrojona.
Dostęp do drogi publicznej – ul. Przekopanej odbywać się będzie przez działkę nr 1468/4 w obrębie 208, przeznaczoną na poszerzenie tej ulicy. Z tego względu ustanowiona zostanie odpłatna służebność gruntowa przechodu i przejazdu na działce nr 1468/4 w obrębie 208 objętej księgą wieczystą nr PR1P/00055421/7, pasem o szerokości 5 metrów na rzecz właściciela działki nr 1468/3 w obrębie 208. Jednorazowe wynagrodzenie z tytułu ustanowienia ww. służebności w wysokości 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych 00/100) brutto (w tym 23%% VAT) Nabywca nieruchomości będzie zobowiązany uiścić nie później niż do dnia zawarcia aktu notarialnego umowy sprzedaży. Działka nr 1468/4 w obrębie 208 ma podłużny kształt i od strony ul. Przekopanej ogrodzona jest trwałym ogrodzeniem i porośnięta jest żywopłotem. Przez teren przebiegają przewody elektroenergetyczne.
Przeznaczenie nieruchomości: Nieruchomość nie jest objęta ustaleniami obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Decyzją Dyrektora Biura Rozwoju Miasta Przemyśla z dnia 31 stycznia 2019 r. znak BRMP.IV.3.430.106.2018 ustalono warunki zabudowy dla zamierzenia budowlanego p.n.: „Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub wolnostojącym na terenie części działki nr ewid: 1468/3 obr. 208 wraz z urządzeniami infrastrukturą technicznej i obsługą komunikacyjną z ul. Przekopanej w Przemyślu”. Z treści ww. decyzji wynika, że fragment działki nr 1468/3 nieobjęty ustaleniami tejże decyzji położony jest w obszarze Q1%%, na którym prawdopodobieństwo wystąpienia powodzi jest średnie i wynosi 1%%.
Według ewidencji gruntów i budynków, w skład działek nr 1468/3 i nr 1468/4 w obrębie 208 wchodzi w całości użytek „Bz” –tereny rekreacyjno-wypoczynkowe.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosząca 60 000,00 zł (w tym 23 %% podatku VAT), to cena ustalona do kolejnego przetargu ustnego nieograniczonego, który odbędzie się 5 maja 2021 r. (środa) o godzinie 10:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.
link do ogłoszenia: https://bip.przemysl.pl/60749/642/prezydent-miasta-przemysla-ul-sybirakow.html
Lokalizacja
Działka budowlana przy ul. Przekopanej w Przemyślu
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Działka budowlana przy ul. Przekopanej w Przemyślu

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu