Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 983/5738/OGS

Sprzedaż działki przy ul. Sobieskiego w Przemyślu

Sprzedaż działki przy ul. Sobieskiego w Przemyślu
Sprzedaż działki przy ul. Sobieskiego w Przemyślu
  • Powierzchnia 0,09 Ha
  • Przeznaczenie Budowlana
  • Cena za m2 127,78 PLN
  • Cena 115 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Działka nr 2916/4 w obrębie 202 Miasta Przemyśla położona jest w rejonie ul. Jana III Sobieskiego i ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Działka jest niezabudowana. Kształt działki regularny, prostokątny. Teren nieruchomości pochyły w kierunku zachodnim. Dojazd od ulicy pułkownika Kazimierza Gurbiela. Przy zachodniej granicy działki przebiega sieć energetyczna. Najbliższe otoczenie to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.
Objęta jest ustaleniami obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego „Osiedle Chrobrego I/04” i położona jest w obszarze oznaczonym symbolem „MN1” tj. terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Nieruchomość położona jest w strefie ochrony konserwatorskiej „C” układu urbanistycznego miasta Przemyśla.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosząca 115 000,00 zł brutto (w tym 23 %% podatku VAT jest ceną ustaloną do przetargu ustnego nieograniczonego, który odbędzie się 12 maja 2021 r. (środa) o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu przy Rynek 1, sala nr 19.
Link do ogłoszenia o przetargu i więcej szczegółów: https://bip.przemysl.pl/60786/642/prezydent-miasta-przemysla-ul-sobieskiego.html
Lokalizacja
Sprzedaż działki przy ul. Sobieskiego w Przemyślu
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Sprzedaż działki przy ul. Sobieskiego w Przemyślu

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu