Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 985/5738/OGS

Sprzedaż działki przy ul. Chrobrego w Przemyślu

Sprzedaż działki przy ul. Chrobrego w Przemyślu
Sprzedaż działki przy ul. Chrobrego w Przemyślu
  • Powierzchnia 0,04 Ha
  • Przeznaczenie Budowlana
  • Cena za m2 137,50 PLN
  • Cena 55 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Działka jest niezabudowana i przylega do drogi publicznej. Teren nieruchomości płaski, kształt regularny, zbliżony do wydłużonego trójkąta. Przez działkę, wzdłuż wschodniej granicy, biegnie sieć gazowa, a przez północny kraniec – sieć wodociągowa. Grunt użytkowany jest na podstawie umowy dzierżawy. Najbliższe otoczenie to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, kościół i przystanek autobusowy.
Działka nr 2915/17 w obrębie 202 objęta jest ustaleniami obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego „Osiedle Chrobrego I/04”, zatwierdzonego uchwałą Rady Miejskiej w Przemyślu nr 25/06 z dnia 23 lutego 2006 r. i położona jest w obszarze oznaczonym symbolem „MN14” tj. terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Nieruchomość położona jest w strefie ochrony konserwatorskiej „C” układu urbanistycznego miasta Przemyśla.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosząca 55 000,00 zł brutto (w tym 23 %% podatku VAT) jest ceną ustaloną do przetargu ustnego nieograniczonego, który odbędzie się 12 maja 2021 r. (środa) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu przy Rynek 1, sala nr 19.
Link do ogłoszenia o przetargu i więcej szczegółów: https://bip.przemysl.pl/60783/642/prezydent-miasta-przemysla-ul-chrobrego.html
Lokalizacja
Sprzedaż działki przy ul. Chrobrego w Przemyślu
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Sprzedaż działki przy ul. Chrobrego w Przemyślu

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu