Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 94/5738/OLS

Sprzedaż lokalu usługowego przy ul. Słowackiego 13

Sprzedaż lokalu usługowego przy ul. Słowackiego 13
Sprzedaż lokalu usługowego przy ul. Słowackiego 13
  • Powierzchnia 127,20 m2
  • Ilość pomieszczeń 7
  • Cena za m2 2 201,26 PLN
  • Cena 280 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Lokal użytkowy nr U1 położony jest na parterze w budynku przy ul. Słowackiego 13 składa się z dwóch pomieszczeń usługowych, pięciu pomieszczeń zaplecza oraz wc. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną oraz kanalizację. Obecnie brak ogrzewania lokalu. Budynek przyłączony jest do instalacji CO z MPEC, sam lokal na wniosek nowego właściciela może zostać do niej podłączony. Ściany malowane farbą emulsyjną. Posadzka w części usługowej w jednym pomieszczeniu płytki ceramiczne, a w drugim parkiet. Na zapleczu wylewka betonowa. Okno wystawowe i drzwi wejściowe z PCV, pozostałe okna drewniane starego typu, drzwi od zaplecza stalowe. Budynek przy ul. Słowackiego 13 wpisany jest do rejestru zabytków Miasta Przemyśla pod poz. A-259.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosząca 280 000,00 zł (słownie złotych: dwieście osiemdziesiąt tysięcy 00/100) brutto (podatek VAT zwolniony) jest ceną ustaloną do przetargu nieograniczonego, który został zaplanowany na 24 lutego 2021 r. o godz. 900 (środa) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19, I piętro.
link do ogłoszenia o przetargu: https://bip.przemysl.pl/59907/642/prezydent-miasta-przemysla-przy-ul-slowackiego-13.html
Lokalizacja
Sprzedaż lokalu usługowego przy ul. Słowackiego 13
Opiekun oferty
Witold Wołczyk
Witold Wołczyk
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Sprzedaż lokalu usługowego przy ul. Słowackiego 13

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu