Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 100/5738/OLS

Sprzedaż lokalu użytkowego U2 przy ul. Dworskiego

Sprzedaż lokalu użytkowego U2 przy ul. Dworskiego
Sprzedaż lokalu użytkowego U2 przy ul. Dworskiego
  • Powierzchnia 21,33 m2
  • Ilość pomieszczeń 2
  • Piętro piwnica
  • Cena za m2 2 812,94 PLN
  • Cena 60 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Lokal użytkowy nr U2 położony jest na poziomie piwnic-sutereny w budynku przy ul. Dworskiego 15 z wejściem bezpośrednio od ul. Dworskiego i składa się z dwóch pomieszczeń usługowych oraz wc. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną oraz kanalizację. Brak ogrzewania lokalu. Ściany malowane farbą emulsyjną, posadzka z płytek ceramicznych. Drzwi wejściowe drewniane starego typu. Budynek przy ul. Dworskiego 15 w Przemyślu położony jest na terenie układu urbanistycznego Miasta Przemyśla i objęty jest ochroną konserwatorską jako element zabudowy ul. Dworskiego tak więc na nabywcy ciążyć będą obowiązki wynikające z ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami w tym uzyskanie pozwolenia służb konserwatorskich na prace prowadzone w zakresie bryły i elementów zewnętrznych budynku. Z uwagi na fakt, iż budynek przy ul. Dworskiego 15 objęty jest ochroną konserwatorską nie zostało wykonane świadectwo energetyczne dla części budynku obejmującej przedmiotowy lokal.
Cena wywoławcza wynosząca 60 000,00 zł brutto (podatek VAT zwolniony) jest ceną ustaloną do przetargu ustnego nieograniczonego, który odbędzie się 12 maja 2021 r. o godz. 830 (środa) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19, I piętro.
link do ogłoszenia o przetargu i więcej szczegółów: https://bip.przemysl.pl/60790/642/prezydent-miasta-przemysla-ul-dworskiego-15-w-przemyslu.html
Lokalizacja
Sprzedaż lokalu użytkowego U2 przy ul. Dworskiego
Opiekun oferty
Witold Wołczyk
Witold Wołczyk
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Sprzedaż lokalu użytkowego U2 przy ul. Dworskiego

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu