Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Cząstkowice 72/5738/OOS

Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach

Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach
Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach
  • Powierzchnia 2 485,00 m2
  • Przeznaczenie Przemysłowo/Produkcyjne
  • Cena za m2 152,92 PLN
  • Cena 380 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość składająca się z budynków produkcyjno magazynowych położonych na działce o powierzchni 1,59 ha w miejscowości Cząstkowice. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą :
1. Budynek wybudowany około 1890 roku. Jest to obiekt parterowy, wolnostojący, murowany z cegły ceramicznej z zewnątrz i wewnątrz tynkowany. Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej, kryty eternitem. Wrota drewniane. Posadzki betonowe. Budynek wyposażony został w instalacje elektryczną i wodociągową.
2. Budynek socjalny wybudowany około 1997 roku. Jest to obiekt parterowy, murowany o konstrukcji drewnianej o powierzchni użytkowej około 14 m2
3. Budynek wybudowany około 1890 roku posadowiony w zabudowie zwartej o trzech kondygnacjach nadziemnych, murowany z cegły. ściany z zewnątrz i wewnątrz tynkowane. Budynek podpiwniczony.Od strony frontowej rampa betonowa ze schodami. Stropy nad kondygnacjami drewniane, wsparte na murowanych filarach i murach zewnętrznych.Trzecia kondygnacja to poddasze użytkowe. Powierzchnia użytkowa to około 610 m2
4. Budynki w zwartej zabudowie w kształcie czworoboku, wewnątrz którego usytuowany jest plac manewrowy. Przestrzeń niezabudowana pomiędzy budynkami. Konstrukcje nośną budynków stanowią murowane z cegły ceramicznej filary oraz drewniane filary wewnątrz budynków wspierające konstrukcje dachów.Budynki poprzedzielane murowanymi ścianami ogniowymi. W bocznych ścianach budynku zlokalizowane są naprzeciwległe otwory wjazdowe z drewnianymi wrotami.

Potrzebujesz kredyt na zakup nieruchomości?



Pomożemy Państwu w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Bezpłatnie sprawdzimy zdolność kredytową, pomożemy w wyborze najlepszej oferty spośród ponad 20 banków, a także pomożemy przejść przez całą procedurę do uzyskania kredytu.





Zapraszam do obejrzenia oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.

Renata Niemiec

tel. 883 988 777
Lokalizacja
Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu