Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 86/5738/OOS

Kamienica w centrum miasta Przemyśla

Kamienica w centrum miasta Przemyśla
Kamienica w centrum miasta Przemyśla
  • Powierzchnia 1 044,00 m2
  • Przeznaczenie Mieszkalne
  • Cena za m2 2 356,32 PLN
  • Cena 2 460 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa Kamienica położona na ul. Katedralne w centrum Przemyśla. Obiekt posiada 1044 m2 powierzchni użytkowej.
Do nieruchomości przynależy parking. Media w budynku prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość jest obiatę ochroną konserwatorską. Warunki konserwatora obejmują zachowanie aktualnej bryły budynku oraz elewacji i gzymsów. Wewnętrzne zmiany są dowolne z zachowaniem dwutraktowego układu budynku. Zostały przeprowadzone badanie archeologiczne, które są opłacone i zakończone dokumentacją. Kamienica został wypatroszona i jest gotowa do podjęcia dowolnej inwestycji. Miejsce idealne na usługi hotelowo - konferencyjne lub mieszkania. Podpiwniczenie jest wysokie z możliwością adaptacji na lokale usługowe. Cena jest kwota brutto ( sprzedaje firma ). Zapraszamy do kontaktu 535 6000 996.
Lokalizacja
Kamienica w centrum miasta Przemyśla
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Kamienica w centrum miasta Przemyśla

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu