Przemyśl ul. 29 Listopada, do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze odnowionej kamienicy. Powierzchnia całego pomieszczenia to 67,97 m2. Lokale, które mieszczą się na parterze mają wejście bezpośrednio z ulicy oraz dodatkowo z klatki schodowej.
Budynek jest po generalnym remoncie łącznie z wymianą wszystkich instalacji wodociagowo-kanalizacyjnych, elektrycznych i grzewczych.
Lokal jest przystosowany obecnie do działalności handlowej.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci MPEC.
Najemca oprócz czynszu najmu będzie rozliczał się indywidualnie z mediów czyli energii elektrycznej oraz kosztów ogrzewania i zużycia wody.
W każdym lokalu przyłącze wody.
Lokal można przystosować i podzielić ściankami według własnych upodobań.
Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie marketu Carrefour i Lidl z dużym natężeniem ruchu . Na podwórku przygotowywany jest parking dla samochodów. Budynek posiada również wejście od strony podwórka.
Zapraszamy do kontaktu.
Przemyśl 363/5738/OLW
Ładny lokal w dobrej lokalizacji na Zasaniu

- Powierzchnia 67,97 m2
- Piętro parter/2
- Przeznaczenie Usługowa
- Cena za m2 44,14 PLN
- Cena 3 000,00 PLN/m-c