Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Przemyśl 367/5738/OLW

Zadbany lokal w centrum Przemyśla

Zadbany lokal w centrum Przemyśla
Zadbany lokal w centrum Przemyśla
  • Powierzchnia 184,00 m2
  • Przeznaczenie Biurowe
  • Cena za m2 24,46 PLN
  • Cena 4 500,00 PLN/m-c

Szczegóły oferty

Opis oferty

Prezentujemy Państwu do wynajmu lokal użytkowy położony w centrum Przemyśla przy ul. Mickiewicza 4, w którym ostatnimi laty mieścił się Bank Spółdzielczy. Lokal posiada wysokie standardy, łącznie z okablowaniem informatycznym, monitoringiem, infrastrukturą pod łącza internetowe, a także ściany działowe, tworzące mniejsze boksy biurowe.

Przedmiotem tej oferty jest lokal położony na parterze o powierzchni 190 m2 z bezpośrednim wejściem z ulicy Mickiewicza, w bardzo dobrej lokalizacji, na przeciw Dworca Kolejowego. Jest to miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu, z parkingiem miejskim po przeciwnej stronie ulicy.

Przy wejściu lokal posiada obszerną salę operacyjną, natomiast w głębi znajdują się mniejsze pomieszczenia wydzielone ścianami działowymi. Są tam pomieszczenia zaplecza socjalnego i sanitarnego.
Zagospodarowanie lokalu można zostawić w obecnej formie lub też zmienić na własne potrzeby.

Ogrzewanie lokalu piecem gazowym.

Istnieje możliwość wynajęcia całości parter + piętro. Piętro w połączeniu z parterem tworzy duży dwukondygnacyjny lokal użytkowy i w tej formie był on wykorzystywany przez Bank. Znajduje się tam otwarta przestrzeń, pokój biurowy oraz duże zaplecze.

Szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie. Podana cena wynajmu to cena netto.
Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja
Zadbany lokal w centrum Przemyśla
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Zadbany lokal w centrum Przemyśla

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu