Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze

Zmieniamy się dla Was!

Drodzy klienci, dziękujemy Wam za wasze zaufanie dla naszej firmy! Budowaliśmy je wytrwale przez 20 lat, działając w branży nieruchomości i finansów. Naszej marki nie tworzy logo – tworzy ją zespół ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają Wam znaleźć swoje „miejsca na Ziemi”.

Nasz oddział w Krakowie i Rzeszowie, z sukcesem działał pod nazwą „House of Cards”.

Postanowiliśmy jednak wprowadzić zmiany, zarówno od strony graficznej jak i komunikacyjnej, tak aby wszystkie nasze oddziały tworzyły spójną wizerunkową całość.

Po pierwsze, zmieniamy szaty – szaty graficzne. Nowe logo to litera K, nawiązująca do pierwszej litery nazwiska założycieli firmy Nieruchomości Kurpiel.

Po drugie, nazwa naszej firmy - Nieruchomości Kurpiel, zostanie ujednolicona we wszystkich naszych oddziałach. Także nasza strona internetowa zmieni swoją domenę! Znajdziecie nas teraz pod adresem internetowym:

www.kurpiel.eu

Ostatnie miesiące pokazały nam, że „jedyną rzeczą stałą jest prawo ciągłej zmiany”, dlatego… zmieniamy się dla Was!

Bo zmiany są dobre!

Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu