Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Infores Developer
Infores Developer

Gorąco polecamy firmę Kurpiel Nieruchomości, którą cechuje sumienność, znakomita orientacja na rynku nieruchomości w Przemyślu jak i również znajomość aspektów prawno-podatkowych związanych z obrotem nieruchomości w Polsce. Biuro przejawia wielką inicjatywę w rozwiązywaniu kluczowych spraw jak i również spraw wybiegających poza zakres ich obowiązków. Firma Kurpiel Nieruchomości zaangażowana była w poszukiwaniu lokali dla INFORES, pośredniczy w sprzedaży naszego osiedla „In fiore Park”, ”Case In fiore” oraz wcześniejszych inwestycji. Dokonujemy również współpracy z racji zarządu nieruchomości, które budujemy. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i doświadczeniu cały proces naszej wspólnej pracy przechodzi sprawnie i szybko.
Z całą stanowczością, możemy polecić usługi pośrednictwa świadczone przez firmę Kurpiel Nieruchomości. Zapewniony profesjonalizm i dbanie o interes zleceniodawcy na każdym etapie współpracy.

Nasza firma nawiązała owocną współpracę z renomowaną polską wypożyczalnią samochodów, Odkryj Auto, działającą miedzy innymi na rynku hiszpańskim. Dzięki temu nasi klienci mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty - specjalnego rabatu na wynajem samochodu w przepięknej Hiszpanii.

Nasza oferta nie tylko otwiera drzwi do różnorodnej floty pojazdów, ale także gwarantuje, że Wasza podróż stanie się niezapomnianym i komfortowym przeżyciem. Z nami będziecie mieć pewność niezrównanej elastyczności i swobody w odkrywaniu uroków Hiszpanii.

Aby poznać szczegóły naszej współpracy i skorzystać z korzystnych rabatów, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

 

Firma Kurpiel Nieruchomości dysponuje zarówno odpowiednimi środkami technicznymi jak i kadrą, dzięki którym szybko i skutecznie wykonuje zlecenia.
Z pełną satysfakcją stwierdzamy, iż współpraca między naszymi firmami przebiega bez zastrzeżeń, a pełne zaangażowanie współpracujących z naszą firmą osób stanowi świadectwo jakości wykonywanych usług.
Profesjonalne podejście do zagadnienia, jak również wiedza i doświadczenie firmy Kurpiel Nieruchomości pozwala nam z pełną odpowiedzialnością polecić w/w firmę jako solidnego i godnego zaufania partnera.

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski

Firma świadczy usługi na terenie Przemyśla oraz innych miast Podkarpacia, a w razie potrzeby również na terenie całego kraju. Specjalizuje się w profesjonalnej wycenie nieruchomości, o której mowa w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. W szczególności jest to wycena nieruchomości gruntowych niezabudowanych, nieruchomości gruntowych zabudowanych np.: domów i mieszkań, nieruchomości lokalowych, różnego rodzaju budynków, nieruchomości rolnych oraz leśnych, a także wycena ograniczonych praw rzeczowych np.: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu czy praw związanych z rynkiem nieruchomości.
Oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak i instytucji. 

Firma Kurpiel Nieruchomości sprostała  narzuconym im zadaniom w zakresie sprzedaży, kupna oraz organizacji najmu dla naszych pracowników.  Nasza  współpraca zaczynała się od Przemyśla,  gdzie znajduje się Centrala i rozszerza się na inne miasta w Polsce. Możemy polecić Kurpiel Nieruchomości jako godnego zaufania partnera biznesowego, stwierdzając profesjonalizm firmy, sprostanie oczekiwaniom kontrahenta oraz wsparcie w każdej dziedzinie związanej z nieruchomościami.

Inglot
Inglot

Firma INGLOT jako klient biura jest usatysfakcjonowana z przebiegu kolejno załatwianych spraw przez bardzo sympatyczny i kompetentny zespół. Wysoki poziom obsługi, kultura, kompetencje, szybkość w realizowaniu zleceń oraz kompleksowe działanie to kilka zalet biura, a jest ich znacznie więcej. Firmę Kurpiel Nieruchomości sprawdziło się między innymi w poszukiwaniu mieszkań dla pracowników naszej firmy jak i nieruchomości niezbędnych do poszerzania naszej działalności na terenie Polski. Agencja Kurpiel Nieruchomości  prowadzi sprawy z zaangażowaniem, od początku do końca, rozwiązując problemy w realizacji przedmiotu umowy z minimalnym zaangażowaniem firmy INGLOT.
Jeśli komuś zależy na dobrze przeprowadzonej sprzedaży, wynajmie lub prowadzonym zarządzie, to biuro na pewno spełni oczekiwania. Z przyjemnością polecamy Kurpiel Nieruchomości jako solidnego, długofalowego partnera w biznesie.

HENSFORT ONA I DRZWI
HENSFORT ONA I DRZWI

HENSFORT OKNA I DRZWI

EREM MRÓWKA
Kancelaria Notarialna Knuplerz&Knuplerz
Infores Nowe Technologie
Construction Project
WNĘTRZA - Pracownia Projektowa
Artcreo
RDM Lighting
Meble Makarowski
Cobene
InterGAST
Krakowski Rynek Nieruchomości
Doorline
ESW Wycena Nieruchomości
Ilmenit
Krakowska Giełda Domów i Mieszkań
KRN
Takt
Dwutygodnik Krakowski Rynek Nieruchomości
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Partnerzy
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu