Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze

Specjaliści od nieruchomości

Kurpiel Nieruchomości jest firmą z bogatym doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości, finansów oraz zarządzania. Firmę tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, którym dzielą się wiedzą z klientami i partnerami np. udzielając wywiadów dla branżowych redakcji lub pisząc artykuły specjalistyczne, do których maja Państwo dostęp również na naszej stronie internetowej. Oferujemy zarówno sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości, jak i pomoc w ich zarządzaniu bądź finansowaniu. Naszym celem jest ciągły rozwój, do którego dążymy systematycznie każdego dnia. Mamy wtedy pewność, że klient obsługiwany jest w oparciu o najwyższe standardy.

Kurpiel Nieruchomości

W skład Kurpiel Nieruchomości, wchodzą marki: House of Cards Apartments, House of Cards Estates, G&K Estates oraz GFinance. Działamy na rynku Przemyskim, Jarosławskim, Krakowskim, Rzeszowskim, oraz od niedawna jesteśmy w Bieszczadach, gdzie działa nasz nowo otwarty oddział w Sanoku. Działa już nasza pierwsza zagraniczna filia w Hiszpanii, w Marbelli i Walencji. Nieruchomości w Hiszpanii są idealną lokatą kapitału, a dzięki naszej marce House of Cards Apartments mogą stać się również udaną inwestycją. HoCA zarządza apartamentami w trybie krótkoterminowym, pozwalając zwiększyć nawet dwukrotnie zysk z wynajmowanej nieruchomości, działając jednocześnie na rynku Krakowskim oraz Hiszpańskim.

Kompleksowa obsługa

Pomimo utworzenia firmy w 2017 roku, działamy w branży nieruchomości od wielu lat. W naszej firmie nieruchomość prowadzona jest przez wszystkie etapy sprzedaży lub zakupu, poczynając od stworzenia oferty, przez marketing i promocję, aż po umowy przedwstępne i notarialne, czy uzyskanie kredytu hipotecznego. Podczas całego tego procesu maja Państwo zagwarantowaną stałą i profesjonalną opiekę naszej kancelarii prawnej Tokarczyk i Partnerzy z s. w Rzeszowie, w której pracują wybitni adwokaci i radcy prawni z wielu dziedzin prawa. Z ich pomocą radzimy sobie ze wszystkimi problemami napotykanymi w tej branży.

Galeria zdjęć
Pozostałe

Zadowolenie klienta to nasz cel

Do naszych zadań należy pełna organizacja niezbędnych dokumentów, przy czym staramy się angażować klienta w możliwie najmniejszym stopniu. Dzięki temu osoby, które nam zaufały, bardzo chętnie polecają nas swoim znajomym. Niezależnie od typu zlecenia, nasze wynagrodzenie wypłacane jest dopiero po zrealizowaniu transakcji, a najważniejszą jego częścią jest Państwa satysfakcja.

Twoja prawa ręka do nieruchomości

Obecnie około 87% klientów trafia do nas z polecenia, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Świadczy to o wysokim poziomie zaufania, jakim darzą nas nasi klienci. Doskonale rozumiemy to, że właściciele nieruchomości nie maja czasu zająć się ich sprzedażą, a kupujący poszukiwaniem. Zdając się na nas zyskujesz godnego zaufania partnera i specjalistę w dziedzinie handlu i obrotu nieruchomościami.

20
Lat na polskim rynku nieruchomości
1278
Bezpiecznych transakcji w 2020 roku
8900+
Nieruchomości w ofercie
Pozostałe
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
O firmie
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu