Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze

Specjaliści od nieruchomości

Kurpiel Nieruchomości to firma z bogatym doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości, finansów oraz zarządzania. Nasz zespół składa się z profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży, którzy dzielą się swoją wiedzą z klientami i partnerami poprzez udzielanie wywiadów dla branżowych redakcji oraz pisząc specjalistyczne artykuły, dostępne również na naszej stronie internetowej. Dodatkowo, wielu z naszych agentów posiada licencje pośrednika oraz certyfikaty z branży nieruchomościowej.

Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące zarówno sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości, jak i pomoc w ich zarządzaniu oraz finansowaniu. Naszym celem jest ciągły rozwój, który osiągamy poprzez systematyczne dążenie do doskonalenia naszych usług każdego dnia. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom obsługę opartą na najwyższych standardach.

Kurpiel Nieruchomości

W skład Kurpiel Nieruchomości wchodzą marki: Kurpiel Nieruchomości, Galicja Finance oraz Kurpiel Konstruye SL (Hiszpania).

Firma jest aktywnym członkiem stowarzyszeń pośredników nieruchomości oraz została wielokrotnie wyróżniona za jakość usług i profesjonalizm.

Oprócz kompleksowej usługi związanej z pośrednictwem sprzedaży, zakupu czy wynajmu, świadczymy także usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego.

Posiadamy biura w Krakowie, Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu oraz w Sanoku.

Działa już nasza pierwsza zagraniczna filia w Walencji w słonecznej Hiszpanii.

Kompleksowa obsługa

Pomimo utworzenia firmy w 2017 roku, działamy w branży nieruchomości od wielu lat. W naszej firmie nieruchomość prowadzona jest przez wszystkie etapy sprzedaży lub zakupu, poczynając od stworzenia oferty, przez marketing i promocję, aż po umowy przedwstępne i notarialne, czy uzyskanie kredytu hipotecznego. Podczas całego tego procesu maja Państwo zagwarantowaną stałą i profesjonalną opiekę naszej kancelarii prawnej Tokarczyk i Partnerzy z s. w Rzeszowie, w której pracują wybitni adwokaci i radcy prawni z wielu dziedzin prawa. Z ich pomocą radzimy sobie ze wszystkimi problemami napotykanymi w tej branży.

Galeria zdjęć
Pozostałe

Zadowolenie klienta to nasz cel

Do naszych zadań należy pełna organizacja niezbędnych dokumentów, przy czym staramy się angażować klienta w możliwie najmniejszym stopniu. Dzięki temu osoby, które nam zaufały, bardzo chętnie polecają nas swoim znajomym. Niezależnie od typu zlecenia, nasze wynagrodzenie wypłacane jest dopiero po zrealizowaniu transakcji, a najważniejszą jego częścią jest Państwa satysfakcja.

Twoja prawa ręka do nieruchomości

Obecnie około 87% klientów trafia do nas z polecenia, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Świadczy to o wysokim poziomie zaufania, jakim darzą nas nasi klienci. Doskonale rozumiemy to, że właściciele nieruchomości nie maja czasu zająć się ich sprzedażą, a kupujący poszukiwaniem. Zdając się na nas zyskujesz godnego zaufania partnera i specjalistę w dziedzinie handlu i obrotu nieruchomościami.

20
Lat na polskim rynku nieruchomości
1278
Bezpiecznych transakcji w 2020 roku
8900+
Nieruchomości w ofercie
Pozostałe
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
O firmie
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu