Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze

Rekrutacja

Oddział Kraków, oddział Rzeszów, oddział Przemyśl, oddział Jarosław

  • Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: specjalista ds. nieruchomości.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, możesz aplikować poprzez wysłanie maila z załączonym CV na adres: rekrutacja@kurpiel.eu

Dokładne informacje o tym, czego możecie się spodziewać w naszej firmie znajdziecie poniżej.

Kurpiel Nieruchomości

Kurpiel Nieruchomości to nowoczesna firma umożliwiająca swoim pracownikom rozwój osobisty i zawodowy na przestrzeni różnych dziedzin, wyznając tym samym zasadę braku „sufitów finansowych”. Każdy członek zespołu charakteryzuje się profesjonalizmem i pracowitością, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klienta. Mamy świadomość, że "Kurpiel Nieruchomości" byłaby jedynie nazwą, gdyby nie drużyna fantastycznych specjalistów, doradców, brokerów i menadżerów. Naszym celem jest umożliwienie im wykorzystania swojego pełnego potencjału, m.in. poprzez stwarzanie komfortowych warunków pracy, organizację szkoleń, przyjazną atmosferę i wsparcie.

To, jak postrzegani jesteśmy w biznesie zależy od ludzi, którzy codziennie są wizytówką naszej firmie – podobnie jak jakość oferowanych usług i dynamika rozwoju firmy. Nigdy nie zapominamy, że prężny rozwój, który chwalą sobie nasi partnerzy biznesowi, zależy bezpośrednio od naszych pracowników. Z tego też względu, poświęcamy wiele wysiłku, aby zapewnić naszej kadrze jak najlepsze warunki pracy oraz poczucie spełnienia zawodowego, wraz z którymi rośnie jakość obsługi i poziom zadowolenia klienta.
Każdego dnia budujemy nasz biznes przykładając ogromną wagę do najmniejszych szczegółów, bo to właśnie detale powodują, że coś staje się wyjątkowe. Jest to wynik nabywanego na przestrzeni lat cennego doświadczenia, dzięki któremu uświadomiliśmy sobie również kilka innych bardzo istotnych kwestii.

Sposób na sukces

Bez współpracy nie byłoby możliwe efektywne doradztwo. Bez zdrowej i sympatycznej atmosfery nie byłoby współpracy. Z kolei bez współpracy i klientów nie byłoby nas.

Kurpiel Nieruchomości

Skuteczna współpraca to także otwartość na pomoc innym współpracownikom. W "Kurpiel Nieruchomości" premiujemy dzielenie się „dobrymi praktykami”, a wiedza bardziej doświadczonych kolegów stanowi nieocenioną pomoc w rozwoju firmy.

Chęć rozwoju osobistego

Ciągłe dążenie do rozwoju osobistego to główna cecha ludzi, z którymi chcielibyśmy pracować. Bez tego ani rusz! Droga rozwoju doradcy w "Kurpiel Nieruchomości" to zaplanowany proces, opierający się na szkoleniach, warsztatach i coachingach. Bez „otwartej głowy”, chęci rozwoju oraz umiejętności krytycznego spojrzenia na własną osobę nie odnajdziesz się w naszej firmie.

Wyznajemy zasadę, iż każdy jest kowalem własnego losu, dlatego też najlepiej w naszej organizacji odnajdą się osoby, które najzwyczajniej lubią to, co robią – te, którym praca daje radość. Jej charakter wymaga własnej inicjatywy oraz przedsiębiorczości, dzięki czemu każdy z nas buduje swoją własną markę w ramach wspierającej i doceniającej zaangażowanie organizacji – swoistego inkubatora.
W "Kurpiel Nieruchomości" pracujesz dla siebie – Twój los jest w Twoich rękach. My jedynie sugerujemy Ci najlepsze ścieżki, zapewniamy narzędzia i doświadczenie, a wsparciem „usuwamy kamienie z Twojej drogi”.

Zasady są maksymalnie transparentne dla wszystkich współpracowników. Zależy nam, aby to, co robimy, miało długofalowy sens. Uznajemy, że kręgosłup moralny musi towarzyszyć nam wszystkim w codziennej pracy. Po prostu.

Profesjonalizm

Kładziemy duży nacisk na wiedzę. Każdy członek zespołu bierze udział w bogatym programie coachingowym oraz szkoleniach okolicznościowych, wynikających ze zmian rynkowych. W naszej firmie nie płacisz za wiedzę – każdy jest swoistą inwestycją, a naszym celem jest wykształcić specjalistę. W zamian oczekujemy jedynie zaangażowania, dzięki czemu Twój sukces osobisty będzie również naszym sukcesem w biznesie.

Możliwość samorealizacji

Jesteśmy nakierowani na kreatywność. Podstawą jest tu zachowanie „otwartego umysłu”. Wszelkiego rodzaju innowacje, pomysły, czy inicjatywy przyjmowane są z entuzjazmem oraz pełnym wsparciem, zarówno finansowym, jak i merytorycznym. Na naszym koncie znajduje się już kilka projektów zrealizowanych z funduszów "Kurpiel Nieruchomości", których autorami są nasi współpracownicy.

Technologia

Do Twojej dyspozycji oddajemy wszystkie narzędzia, bazy danych, klientów oraz analizy, jakie poczyniliśmy. W naszej firmie korzystasz z nowoczesnych urządzeń i rozwiązań technologicznych, a na indywidualny użytek otrzymasz nie tylko telefon, ale i laptopa. W wybranych przypadkach zakupujemy również dodatkowy sprzęt niezbędny do pracy danego agenta.

Zarobki

W "Kurpiel Nieruchomości" występuje jasny i kierowany ambicją system kariery, którego fundamentem jest ścieżka rozwoju. Stawiamy na ludzi kreatywnych, pracowitych i ambitnych – to właśnie oni osiągają najbardziej wymierne rezultaty finansowe. Z czego to wynika? Wspominaliśmy, że nie posiadamy żadnego „ sufitu finansowego”. System wynagrodzeń jest zbudowany tak, aby wynagradzać coraz to lepsze rezultaty. Każdego miesiąca wraz z coraz lepszymi wynikami Twoje wynagrodzenie rośnie. Kwoty rzędu kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie są w zasięgu każdego członka naszego zespołu. Nie mamy żadnych widełek, ani zakresów płac – sam jesteś Panem swojego losu, sam decydujesz o tym, gdzie chcesz dotrzeć w przyszłości. Dodatkową możliwością jest obejmowanie coraz to wyższych stanowisk w strukturach firmy, które wiążą się z dodatkowymi obowiązkami, ale zapewniają też dodatkowe wynagrodzenia.

Ludzie

"Kurpiel Nieruchomości" tworzą osoby, które chcą być Panami swojego życia. Są to ludzie ambitni, którzy chcą mieć czas do własnej dyspozycji, bo wiedzą, że wykorzystają go w maksymalnie optymalny sposób. To właśnie tacy ludzie tworzą niesamowitą atmosferę w firmie i budują wartościowe relacje, które często wzmacniamy podczas wspólnych eventów oraz spotkań poza pracą. Nie żyjemy po to, by pracować – pracujemy, aby dobrze żyć. W przypadku takiego podejścia, praca staje się przyjemnym elementem codziennego życia.
Nie zapraszamy do współpracy każdego - nasze podejście do biznesu przyciąga osoby z ciekawym i pozytywnym podejściem do świata, przyjmujących nowości z szeroko otwartymi ramionami.

Aplikować do G&K możesz w centrali firmy, siedzibach naszych oddziałów lub poprzez wysłanie maila na adres rekrutacja@kurpiel.eu wraz z CV, listem motywacyjnym oraz informacją, które stanowisko w naszej grupie Cię interesuje. Aktualne wolne stanowiska możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce Kariera. Jeżeli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuję, wyślij nam maila z informacją o swoich oczekiwaniach, a na pewno rozpatrzymy właściwe dla Ciebie miejsce w naszej firmie. Każda aplikacja analizowana jest przez dział HR.

Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Kariera
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu