Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta o prawach konsumenta (tj.Dz.U.2019.0.134) informujemy:

 1. Firma NIERUCHOMOŚCI ROBERT KUPRIEL z s. w Przemyślu (dalej zwane : biuro nieruchomości lub Pośrednik) świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w najmie, kupnie/sprzedaży nieruchomości.
 2. Biuro nieruchomości jest wpisane w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej.
  NIP: 7951550442
 3. Firma NIERUCHOMOŚCI ROBERT KUPRIEL ma swoją siedzibę w Przemyślu przy ul. Jagiellońskiej 12, 37-700 Przemyśl, nr 16 671 71 71, adres mailowy: biuro@kurpiel.eu
  Biuro posiada Oddziały w: Jarosławiu 35-700 przy ul. Jana Pawła II 8, tel. 16 623 23 23, Krakowie 31-048 przy ul. Św. Gertrudy 24, tel. 12 430 30 30,  Rzeszowie 35 -310  przy Al. T. Rejtana 20a VI p.
 4. Biuro nieruchomości za świadczenie swoich usług pobiera:
  4.1. opłatę ryczałtową w wysokości 50 % należnego wynagrodzenia, w przypadku skojarzenia stron i zawarcia umowy przedwstępnej, gdyby nie doszło do transakcji (sprzedaży/najmu/podnajmu/ dzierżawy nieruchomości/lokalu),
  4.2. prowizję ustalaną z Klientem:  od ceny sprzedaży/zakupu nieruchomości; jednomiesięczny umowny czynsz najmu/podnajmu/dzierżawy.
  Rezygnacja Klienta  z poszczególnych czynności Pośrednika wymienionych w umowie  nie stanowi podstawy do zmniejszenia lub niezapłacenia należnego Pośrednikowi wynagrodzenia.
  Do prowizji doliczany jest podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości obowiązującej w dniu wystawienia faktury. Płatność (sposób i termin) za wykonaną usługę określa umowa z Klientem lub faktura/rachunek.
 5. Tryb reklamacyjny. Klient może zasięgać informacji, zgłaszać uwagi i reklamacje związane z wykonywaniem przez Pośrednika Umowy osobiście w biurze Pośrednika, telefonicznie lub mailowo, zgodnie z danymi Pośrednika podanymi na wstępie Umowy. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać: dane kontaktowe Klienta, dokładny opis i powód reklamacji. Rozpatrzenie reklamacji następuję w najszybszym, możliwym terminie w formie ustnej, elektronicznej, pisemnej (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z Klientem), nie później niż w ciągu 14 dni od zgłoszenia.
 6. Odstąpienie od umowy. Klient może realizować prawo odstąpienia od umowy poprzez złożenia oświadczenia Pośrednikowi w formie pisemnej w terminie określonym w umowie.   W przypadku rozpoczęcia realizacji usługi przez biuro nieruchomości Klient będzie zobowiązany do zapłaty opłaty ryczałtowej w wysokości 50 % należnego wynagrodzenia zgodnie z zapisem pkt 4.1 powyżej.
 7. Umowa z Klientem określa czas trwania umowy oraz sposób i przesłanki jej wypowiedzenia.
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

 • Określ typ nieruchomości
 • Wybierz sprzedaż lub wynajem
 • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Regulamin firmy

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu