Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Piątkowa 1836/5738/ODS

Wyjątkowy obiekt z możliwością agroturystyki

Wyjątkowy obiekt z możliwością agroturystyki
Wyjątkowy obiekt z możliwością agroturystyki
  • Powierzchnia 239,29 m2
  • Ilość pokoi 10
  • Pow. działki 29 900,00 m2
  • Cena za m2 2 500,00 PLN
  • Cena 1 490 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Biuro Nieruchomości Kurpiel ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną nieruchomość znajdującą się w miejscowości Piątkowa gmina Dubiecko na podkarpaciu.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami o funkcji mieszkalno - rekreacyjnej, na terenie której znajdują się również dwa stawy oraz inne obiekty związane z niezbędną infrastrukturą. Powierzchnia, którą zajmuje nieruchomość to 2 h 99 arów.

Nieruchomość położona jest bezpośrednio ze zjazdem z drogi powiatowej, jednak okolica to spokojna i cicha część miejscowości, otoczona lasami, natomiast granicę działki od strony południowej wyznacza potok Jawornik. Teren ogrodzony jest od strony drogi powiatowej oraz od strony wschodniej.

Na teren posesji wjeżdżamy poprzez bramę otwieraną automatycznie, wjazd wyłożony jest kamieniem, z miejscami parkingowymi.

BUDYNEK MIESZKALNY I

Jest to budynek parterowy, z poddaszem użytkowym, murowany, niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej oddany do użytkowania w 2006 roku.
Układ funkcjonalny pomieszczeń to parter obejmujący część dzienną, z pełnowymiarową kuchnią, salonem połączonym z jadalnią, z wyjściem na taras, łazienką, przedpokojem i wiatrołapem.
Poddasze obejmuje 4 pokoje, łazienkę, WC oraz przedpokój. Każdy pokój posiada niezależne wejście z korytarza oraz wyjście na balkon.
Dodatkową przestrzenią jest zagospodarowany strych, w którym znajdziemy niewielkie pomieszczenia takie jak pokoiki, mini-kuchnię oraz ubikację. To wymarzony kącik do spędzania czasu dla mniejszych dzieci.

Wszystkie pomieszczenia są urządzone, z meblami i sprzętami, w salonie natomiast znajduje się kominek, w którym można przepalać drewnem. Łączna powierzchnia użytkowa to 97,40 m2.

BUDYNEK MIESZKALNY II

Drugi budynek to również budynek mieszkalny, parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przebudowany z budynku gospodarczego i oddany do użytkowania w 2021 roku. Obecnie pełni on funkcję zarówno mieszkalną jak i wypoczynkową. Na poziomie parteru znajduje się duży przedpokój typu szatnia, część kuchenna, pokój i duża sala, która może być wykorzystana jako pomieszczenie rekreacyjne.

Na piętrze znajdziemy cztery sypialnie, dwie łazienki i łączący je salon z aneksem kuchennym. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń to 141,89 m2.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Budynki znajdujące się na posesji ogrzewane są głównie za pomocą paneli fotowoltaicznych, a także posiadają tradycyjne kominki na drewno.
Sieć wodociągowa rozprowadzona jest z własnej studni znajdującej się na terenie działki, natomiast kanalizacja odprowadzana jest do przydomowej oczyszczalni ścieków wykonanej w 2021 roku

Na terenie działki znajduje się również budynek gospodarczy o konstrukcji stalowej i pow. 35 m2, a także wiata grillowa z kominkiem wybudowanym z kamienia i cegły służącym do wędzenia i grillowania z rusztem żeliwnym i podnośnikiem mechanicznym.

STAWY

Obiekt posiada dwa stawy rybne, natomiast wokół nich urządzone są ścieżki obsługowo-spacerowe, obsadzone szpalerem drzew. Przy stawach znajduje się przystań z zejściem do wody i miejscem na cumowanie łódek.

Pozostałą część nieruchomości stanowi rozległa łąka, obecnie jeszcze nie zagospodarowana, jednak mogąca służyć jako boisko lub pole golfowe.

Całość nieruchomości jest bardzo dobrze utrzymana, z nowoczesnymi a zarazem ekologicznymi rozwiązaniami użytkowymi. Natomiast otoczenie to idealne miejsce dla osób szukających kontaktu z naturą. Granice działki w większości obsadzone są wieloletnimi drzewami co zapewnia prywatność, a sąsiedztwo lasu od strony południowo - wschodniej sprawia, że można tam poczuć niczym nie zmącony spokój.

Piątkowa to wieś położona w województwie podkarpackim, powiecie przemyskim, gminie Dubiecko. W niedalekiej odległości znajdują się parki krajobrazowe, ścieżka rowerowa Green Velo, a także trasa biegnąca w kierunku Bieszczad.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym można się zaszyć i spędzać czas w otoczeniu przyrody to zapraszamy do kontaktu.
Jest to również oferta pod agroturystykę, pensjonat lub zajazd.

Polecamy i zapraszamy do oględzin w terenie.
Lokalizacja
Wyjątkowy obiekt z możliwością agroturystyki
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Wyjątkowy obiekt z możliwością agroturystyki
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu