Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Bereżnica Wyżna 2105/5738/ODS

Dom lub pensjonat w Bereżnicy Wyżnej (Solina)

Dom lub pensjonat w Bereżnicy Wyżnej (Solina)
Dom lub pensjonat w Bereżnicy Wyżnej (Solina)
  • Powierzchnia 430,00 m2
  • Ilość pokoi 7
  • Pow. działki 0,64 Ha
  • Cena za m2 4 651,16 PLN
  • Cena 2 000 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Willa o powierzchni użytkowej 430 m², położonej w malowniczej wsi Bereżnica Wyżna, w gminie Solina. Nieruchomość składa się z zabudowań na działkach o łącznej powierzchni 0,64 ha.
Willa znajduje się na przepięknie zagospodarowanej działce o zróżnicowanym terenie, z piękną panoramą Bieszczad, dzięki temu, że Bereżnica Wyżna leży na wzniesieniu. Wieś jest znana również z organizowanych tutaj festynów oraz kiermaszy, a także z bogatej tradycji regionalnej i kultury ludowej. Lokalizacja nieruchomości jest jej ogromnym atutem - znajduje się ona w bliskiej odległości od Jeziora Solińskiego, ale jednocześnie z dala od zgiełku turystów, wśród ciszy, spokoju i pięknych widoków. W pobliżu miejscowości przepływa rzeka Osława. W okolicy znajdują się również liczne wzniesienia, w tym m.in. Sucha Góra, Obłazkowa i Groń.

Potencjał turystyczny tego obiektu jest nieoceniony. Pensjonat z powodzeniem może być wykorzystywany zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół czy firmowych wyjazdów integracyjnych.

Willa została wykończona w 2013 roku i do niedawna była wykorzystywana na cele agroturystyczne, jak również do wypoczynku i życia codziennego. Budynek jest wyposażony w monitoring, a większość wyposażenia wliczona jest w cenę nieruchomości. Dojazd do willi jest łatwy - drogą asfaltową.
Lokalizacja
Dom lub pensjonat w Bereżnicy Wyżnej (Solina)
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Dom lub pensjonat w Bereżnicy Wyżnej (Solina)
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu