Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Brzuska 1903/5738/OGS

Rozległa działka w okolicach Birczy

Rozległa działka w okolicach Birczy
Rozległa działka w okolicach Birczy
  • Powierzchnia 39 200,00 m2
  • Przeznaczenie Siedliskowa
  • Cena za m2 6,38 PLN
  • Cena 250 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dużą i ładnie położoną działkę siedliskową, znajdującą się niedaleko Birczy, w miejscowości Brzuska. Działka posiada powierzchnię 3,92 ha i położona jest w zakolu rzeki Stupnica. Do sprzedaży przeznaczony jest kompleks dwóch działek, z czego na jednej posadowiony jest stary budynek do przebudowy lub rozbiórki.

Działka ma ukształtowanie płaskie, z lekkim wzniesieniem terenu, w części gdzie stoi budynek mieszkalny. Położona jest w bardzo malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz rzeki.

Teren znajdujący się dookoła to góry i wzniesienia, początek masywu Bieszczad. Jest to spokojna i sielska okolica, gdzie mieszkańcy żyją w rytmie z przyrodą a czas płynie wolniej.

Media możliwe do podłączenia:
- prąd,
- woda ze studni,
- kanalizacja w formie szamba.

Działka może zostać wykorzystana na cele siedliskowe, gdzie zabudowania mieszkalne i gospodarcze można połączyć z uprawą ziemi.
Brzuska to wieś leżąca w gminie Bircza, która posiada status miasta, znajdują się tam podstawowe instytucje jak również markety spożywcze. Wokół jest sporo terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych.

Zapraszamy do kontaktu.
Lokalizacja
Rozległa działka w okolicach Birczy
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Rozległa działka w okolicach Birczy
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu