Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Dubiecko 1944/5738/OGS

Dubiecko- działki rolne pod zabudowę 24 ary

Dubiecko- działki rolne pod zabudowę 24 ary
Dubiecko- działki rolne pod zabudowę 24 ary
  • Powierzchnia 2 400,00 m2
  • Przeznaczenie Rolno-budowlana
  • Cena za m2 16,46 PLN
  • Cena 39 500,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

DUBIECKO/ w pobliżu ulicy Śliwnickiej

W ofercie sprzedaży są trzy działki rolne z możliwością przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną, położone w pobliżu ulicy Śliwnickiej.

W sąsiedztwie lasy, wzgórza, łąki i piękne widoki na Pogórze Dynowskie. Miejsce dla ludzi ceniących spokój, ciszę, z dala od zgiełku miasta.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową ( ulicą Śliwnicką ) a następnie ok 160 m droga gruntową.
Obok sprzedawanej nieruchomości są działki rolne a w odległości ok 90-120 m działki zabudowane domami mieszkalnymi.

Łączna powierzchnia działek : 24 ar , numery działek : 446/3, 446/5, 446/6
Wymiary (łącznie) : szerokość: ok 27 m długość: ok 90 m

Kształt : regularny- prostokąt

Media:
prąd - na sąsiedniej działce w odległości ok 40 m , natomiast pozostałe media przy najbliższych zabudowaniach tj. ( woda w odległości ok 90 m , kanalizacja w odległości ok 140 m, gaz w odległości 160 m )

DUBIECKO - to jedna z najstarszych miejscowości regionu, o czym świadczy wczesnośredniowieczne grodzisko (IX-XI w.). Tu urodził się książę poetów Ignacy Krasicki. W sąsiedniej Nienadowej mieszkał i tworzył u swoich dziadków słynny polski komediopisarz Aleksander Fredro.
Dawniej było to miasto, dziś urocza wioska, w której można ciekawie spędzić czas.
Piękna dolina Sanu oraz widoki Pogórza Dynowskiego zachęcają do uprawiania rozmaitych form turystyki, a Zamek Dubiecko może pełnić rolę znakomitej bazy wypadowej dla wędrówek i wycieczek zorganizowanych. W bezpośredniej okolicy Zamku znajduje się Szlak Architektury Drewnianej, Muzeum Skamieniałości – Roberta Szybiaka, Kresowy Dom Sztuki, rezerwat przyrody Broduszurki oraz liczne szlaki turystyczne do pieszych wędrówek z przewodnikiem.

Najbliższe miasto to Dynów w odległości ok 14 km w którym znajdziemy wszystkie obiekty użyteczności publicznej oraz liczne sklepy spożywcze, przemysłowe, budowlane i odzieżowe. Dubiecko połączone jest z Dynowem linią autobusową obsługiwaną przez PKS i busy.

Na terenie gminy Dubiecko znajdziemy: szkołę podstawową, szkołę średnią, ośrodek zdrowia, pocztę, Urząd Gminy, banki , sklepy spożywcze, przemysłowe i budowlane a także posterunek Policji, jednostkę Straży Pożarnej.

Olbrzymim atutem sprzedawanej nieruchomości jest jej położenie pośród zielonych pól i w pobliżu lasu z pięknym widokiem na Pogórze Dynowskie oraz jej uzbrojenie i przygotowanie pod budowę.
Dubiecko to miejscowość w której powstały i wciąż powstają nowoczesne domy jednorodzinne. Spokojna i bezpieczna okolica spowodowała, że miejsce to w ostatnim czasie zyskało na atrakcyjności i stało się modnym kierunkiem dla mieszkańców pobliskich miejscowości.


Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości .
Edyta Gajdzik
tel. 538 399 959
e-mail: e.gajdzik@g-gk.com

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja
Dubiecko- działki rolne pod zabudowę 24 ary
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Dubiecko- działki rolne pod zabudowę 24 ary
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu