Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
OkazjaCena do negocjacji
Przemyśl 167/5738/OLS VIP

Na sprzedaż lokal na Osiedlu InforesPark

Na sprzedaż lokal na Osiedlu InforesPark
Na sprzedaż lokal na Osiedlu InforesPark
  • Powierzchnia 62,35 m2
  • Przeznaczenie Usługowa
  • Cena za m2 8 000,00 PLN
  • Cena 498 800,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Na sprzedaż lokal w nowym apartamentowcu InforesPark

Lokalizacja: Lokal znajduje się na parterze w okolicy nowego apartamentowca InforesPark. To oferta wynajmu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Jest to miejsce, które cieszy się wieloma zaletami takimi jak bliskość centrum miasta, nowoczesna infrastruktura, łatwy dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu. Lokal jest łatwo dostępny dla dużej ilość mieszkańców w InforesPark oraz okolicznych osiedli ( Warneńczyka, Glazera ). Okolica jest znana z przyjaznego i estetycznego otoczenia.

Dostęp do komunikacji miejskiej: Lokalizacja ta oferuje bezproblemowy dojazd komunikacją miejską do innych części miasta. Bliskość przystanku autobusowego (zaledwie 3 minuty spacerem) sprawia, że podróżowanie po mieście jest wygodne i efektywne.

Opis lokalu:

Lokal jest w pełni wykończony. W lokalu znajduje się 8 pomieszczeń o łącznej powierzchni 62,35 m2. Wejście do lokalu znajduje się na paterze od frontu z bezpośrednim dostępem do parkingu.

Możliwe przeznaczenie lokalu to:

Biurowe
Rekreacyjno-sportowe
Medyczne
Gastronomiczne

Koszty utrzymania wynikają z indywidualnego opomiarowania wszystkich rodzajów mediów oraz niskiego funduszu eksploatacyjnego i remontowego.

Cena: 8000 netto/m2

Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego lokalu lub potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 535 600 996.
Lokalizacja
Na sprzedaż lokal na Osiedlu InforesPark
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Na sprzedaż lokal na Osiedlu InforesPark
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu