Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 168/5738/OOS

Kamienica w ścisłym centrum Przemyśla

Kamienica w ścisłym centrum Przemyśla
Kamienica w ścisłym centrum Przemyśla
  • Powierzchnia 847,10 m2
  • Piętra 2
  • Przeznaczenie Mieszkalne
  • Cena za m2 4 958,09 PLN
  • Cena 4 200 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy w ścisłym centrum Przemyśla przy ul. 3 Maja przy Pl. Konstytucji, w dzielnicy Zasanie.

Obiekt wybudowany około 1895 roku w technologii tradycyjnej murowanej, jako wielolokalowa kamienica usługowo-mieszkalna w zabudowie wielkomiejskiej zwartej. Budynek w całości podpiwniczony, dwupiętrowy z poddaszem niemieszkalnym. Budynek murowany z cegły pełnej ceramicznej, dach wielospadowy, kryty blachą. Budynek wyposażony jest w instalację elektroenergetyczną, wodociągową, kanalizacyjną i gazową.

Kamienica o powierzchni użytkowej 656,70 m2, całkowitej 847,10 m2 o trzech kondygnacjach. W budynku znajduje się 4 lokale użytkowe i 13 mieszkalnych.

PARTER
Na parterze mieszą się cztery lokale użytkowe z bezpośrednim wejściem z ulicy 3 Maja, o powierzchniach użytkowych 46,20m2, 18m2, 18m2 oraz 33,60 m2. Oprócz tego na poziomie parteru znajdują się 2 lokale mieszkalne.

I PIĘTRO
Na poziomie I piętra znajduje się 6 lokali mieszkalnych.

II PIĘTRO
Na poziomie II piętra znajduje się 5 lokali mieszkalnych.

Większość lokali obecnie jest zamieszkała przez najemców. Kamienica jest pod tym względem dochodowa. Część lokali mieszkalnych została gruntownie odremontowana i jest gotowa do kolejnych wynajmów.

STAN TECHNICZNY
Kamienica jest w dobrym stanie technicznym, posiada przyłącze gazu, które w większości lokali wykorzystywane jest do ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Budynek posiada bramę wjazdową z wjazdem na podwórko, gdzie znajduje się niewielki parking. Właściciel jest również w posiadaniu projektu podziału fizycznego budynku, dzięki czemu można wyodrębnić tam poszczególne lokale.

Oferta skierowana jest do osób chcących zainwestować na rynku nieruchomości. Ze względu na lokalizację w centrum, jest to doskonałe miejsce zarówno do wynajmu długoterminowego jak i do stworzenia apartamentów na najem krótkoterminowy. Przy obecnym zapotrzebowaniu na bazę turystyczną i hotelową jest to sposób na inwestycję przy braku dodatkowych kosztów na remonty, gdyż budynek jest utrzymany w stanie dobrym.

Wszelkich dodatkowych szczegółów możemy udzielić w biurze sprzedaży przy ul. Jagiellońskiej 12 w Przemyślu.
Zapraszamy do kontaktu.
Lokalizacja
Kamienica w ścisłym centrum Przemyśla
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Kamienica w ścisłym centrum Przemyśla
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu