Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Duńkowiczki 171/5738/OOS

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej Duńkowiczki

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej Duńkowiczki
Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej Duńkowiczki
  • Powierzchnia 1,14 Ha
  • Przeznaczenie Usługowa
  • Cena za m2 170,96 PLN
  • Cena 1 850 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Materiały wideo

Opis oferty

Oferta Sprzedaży Działki Inwestycyjnej

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, która stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej lokacji do rozwoju swojego biznesu. Ta działka o wyjątkowym charakterze i dogodnej lokalizacji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Szczegóły oferty przedstawiamy poniżej:

Lokalizacja:

Działka położona jest w miejscowości Duńkowiczki, w gminie Orły.
To idealna lokalizacja dla przedsiębiorców, zapewniająca łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych, co umożliwia sprawną dystrybucję towarów i usług.
Atutem działki jest bezpośredni zjazd od strony zachodniej - kierunek Rzeszów oraz od strony wschodniej - kierunek Przemyśl.
W okolicy znajduje się infrastruktura logistyczna oraz przemysłowa, co czyni to miejsce atrakcyjnym dla przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych. Niewątpliwym plusem jest zlokalizowana w niedalekiej odległości strefa ekonomiczna w Orłach.


Opis nieruchomości:

Powierzchnia działki: 1,14 ha
Aktualnie na działce znajdują się stare budynki magazynowe
Stan budynków: Jedna z hal magazynowych jest w dobrym stanie, wykonana z trwałej konstrukcji betonowej. Budynki wymagają modernizacji lub wyburzenia.
Przeznaczenie działki: Obecnie działka jest przeznaczona pod cele magazynowe, jednak istnieje możliwość zmiany przeznaczenia

Jeśli jesteście Państwo przedsiębiorcami poszukującymi idealnej przestrzeni do rozwoju swojego biznesu, ta działka inwestycyjna spełni Wasze oczekiwania. To niepowtarzalna okazja, która może przynieść znaczący wzrost wartości i sukces Państwa przedsiębiorstwa.

Nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej unikalnej ofercie. Zapraszamy do kontaktu.
Lokalizacja
Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej Duńkowiczki
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej Duńkowiczki
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu