Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
OkazjaNowa cena
Wojtkówka 184/5738/OOS

Oferta Sprzedaży Budynku Przemysłowego /Wojtkówka/

Oferta Sprzedaży Budynku Przemysłowego /Wojtkówka/
Oferta Sprzedaży Budynku Przemysłowego /Wojtkówka/
  • Powierzchnia 81,00 m2
  • Przeznaczenie Przemysłowo/Produkcyjne
  • Cena za m2 1 790,12 PLN
  • Cena 135 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Oferta Sprzedaży Działki Zabudowanej Budynkiem Przemysłowym z wydanymi Warunkami Zabudowy w Wojtkówce, Gmina Ustrzyki Dolne

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki zabudowanej funkcjonalnym budynkiem przemysłowym, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Wojtkówka, gminie Ustrzyki Dolne, w sercu Bieszczad. To niepowtarzalne połączenie przestrzeni, funkcjonalności oraz dogodnej lokalizacji sprawia, że ta nieruchomość staje się idealną propozycją dla przedsiębiorców poszukujących nowych możliwości rozwoju.

Lokalizacja:
Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej Wojtkówce, w gminie Ustrzyki Dolne, otulonej urokliwym krajobrazem Bieszczad. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 890, którą chętnie wybierają turyści podczas podróży na trasie Solina. Ta strategiczna lokalizacja nie tylko ułatwia dostęp do obiektu, ale również otwiera drzwi do różnorodnych biznesowych możliwości. Bliskość drogi krajowej relacji Krościenko-Kuźmina zapewnia nie tylko łatwy dostęp, ale również doskonałą widoczność dla potencjalnych inwestorów oraz klientów.

Charakterystyka Działki:

Powierzchnia działki: 1241 m2
Ogrodzenie: stanowi ochronę i prywatność
Teren: Zróżnicowany, porośnięty trawą z obszarem zadrzewionym za budynkiem
Dojazd: Komfortowy, utwardzony
Otoczenie: Kameralna zabudowa zagrodowa oraz malownicze tereny niezabudowane

Charakterystyka Budynku:

Powierzchnia zabudowy: 94 m2
Powierzchnia użytkowa: 81 m2
Typ budynku: Wolnostojący, parterowy z nieużytkowym strychem
Rampa załadowczo-wyładowcza, typu ciężkiego
Pomieszczenia: poprzednio wykorzystane jako Zlewnia mleka, Laboratorium, Magazyn
Infrastruktura: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, odgromowa
Funkcja poprzednia: Budynek pełnił funkcję zlewni mleka

Dodatkowe Informacje:
Nieruchomość wyróżnia się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także potencjałem inwestycyjnym. Działka jest ogrodzona, co zapewnia bezpieczeństwo, a utwardzona droga dojazdowa ułatwia logistykę. Budynek, o architekturze przemysłowej, doskonale spełniał rolę zlewni mleka.

Warunki Zabudowy:
Dla tej nieruchomości zostały wydane Warunki Zabudowy obejmujące rozbudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejącego budynku zlewni mleka na serowarnię wraz z punktem sprzedaży serów oraz oczyszczalnią ścieków. To otwiera szerokie perspektywy rozwoju biznesowego, zapewniając nowe możliwości inwestycyjne.

Wnętrze budynku składa się z trzech pomieszczeń poprzednio wykorzystywanych jako zlewna mleka, laboratorium oraz magazynu, co daje możliwość elastycznego dostosowania przestrzeni do nowych potrzeb. Odpowiednie wyposażenie infrastrukturalne, takie jak elektryczność, wodno-kanalizacyjne oraz odgromowe, umożliwiają płynną kontynuację produkcji bądź prowadzenia innej działalności.

Potencjał Inwestycyjny:
Dzięki wcześniejszej działalności jako zlewnia mleka, nieruchomość posiada potencjał do prowadzenia różnorodnych działań produkcyjnych. Z uwagi na doskonałą lokalizację, nieruchomość doskonale nadaje się jako obiekt handlowy, zwłaszcza pod sklep spożywczy. Bliskość trasy Solina sprawia, że obiekt może stać się punktem docelowym dla podróżujących oraz lokalną społeczność, oferując szeroką gamę produktów i usług.
Wspierane przez atrakcyjną lokalizację, ta oferta staje się doskonałą inwestycją dla przedsiębiorców poszukujących efektywnych miejsc do rozwoju działalności.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację tej unikalnej nieruchomości.
Lokalizacja
Oferta Sprzedaży Budynku Przemysłowego /Wojtkówka/
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Oferta Sprzedaży Budynku Przemysłowego /Wojtkówka/
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu