Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 191/5738/OOS

Odkryj wyjątkową Kamienicę w Sercu Przemyśla

Odkryj wyjątkową Kamienicę w Sercu Przemyśla
Odkryj wyjątkową Kamienicę w Sercu Przemyśla
  • Powierzchnia 1 302,00 m2
  • Przeznaczenie Mieszkalne
  • Cena za m2 2 764,98 PLN
  • Cena 3 600 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Zapraszamy do Odkrycia Wyjątkowej Kamienicy w Sercu Przemyśla

W tętniącym życiem centrum Przemyśla, w malowniczej części Starego Miasta, ukryta jest prawdziwa perła architektury – Kamienica przy ulicy Katedralnej. Z dumą prezentujemy tę wyjątkową nieruchomość, która stoi nie tylko jako świadek historii miasta, ale także jako potencjalna przestrzeń do realizacji niezwykłych projektów.

Opis Nieruchomości:

Kamienica zachwyca swoją powierzchnią użytkową wynoszącą imponujące 1302 metry kwadratowe. Od piwnicy po poddasze, każdy zakamarek tego budynku tchnie historią i potencjałem. Z piwnicą o powierzchni 163 m2, przez przestronny parter (262 m2), po każde z dwóch pięter (301 m2 i 316 m2) i urokliwe poddasze (258 m2) – miejsce to oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Umiejscowienie w samym sercu miasta przy ul. Katedralnej czyni tę kamienicę niezwykle atrakcyjną dla różnorodnych inwestycji. Doskonale sprawdzi się jako przestrzeń do usług hotelowo-konferencyjnych, a także jako miejsce dla mieszkań o niepowtarzalnym charakterze.

Udogodnienia i Potencjał:

Nieruchomość jest kompleksowo wyposażona, z zapewnieniem mediów takich jak prąd, woda, gaz oraz kanalizacja. Dodatkowym atutem jest przynależny parking, co z pewnością stanowi nieocenione udogodnienie w centrum miasta.

Kamienica objęta jest ochroną konserwatorską, co zapewnia zachowanie jej historycznego charakteru. Warunki konserwatora pozwalają na elastyczność wewnętrznych aranżacji, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej bryły budynku oraz jego elewacji i detali architektonicznych.

Badania archeologiczne zostały już przeprowadzone i udokumentowane, co sprawia, że kamienica jest gotowa do podjęcia dowolnej inwestycji. Podpiwniczenie z wysokim standardem może być łatwo przystosowane na lokale usługowe, dodając tym samym do potencjału tej wyjątkowej nieruchomości.

Cena ofertowa: 3 600 000 złotych

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 535 6000 996, aby uzyskać więcej informacji na temat tej niezwykłej nieruchomości i jej potencjału inwestycyjnego. Istnieje elastyczność co do wprowadzania zmian, z uwzględnieniem indywidualnych koncepcji klienta.

Niech Kamienica przy ulicy Katedralnej stanie się areną dla Twoich najbardziej wyjątkowych pomysłów – niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i zaplanować swoją wizję przyszłości już dziś!
Lokalizacja
Odkryj wyjątkową Kamienicę w Sercu Przemyśla
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Odkryj wyjątkową Kamienicę w Sercu Przemyśla
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu