Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Przemyśl 192/5738/OOS

Poddasze w Kamienicy z projektem na mieszkania

Poddasze w Kamienicy z projektem na mieszkania
Poddasze w Kamienicy z projektem na mieszkania
  • Powierzchnia 460,00 m2
  • Piętra 5
  • Przeznaczenie Mieszkalne
  • Cena za m2 1 630,43 PLN
  • Cena 750 000,00 PLN

Szczegóły oferty

Opis oferty

Z przyjemnością prezentujemy unikatową inwestycję na mapie Przemyśla - poddasze kamienicy zlokalizowanej w historycznej części Starego Miasta, przy ulicy Śnigurskiego. Ta prestiżowa nieruchomość oferuje nie tylko wyjątkową lokalizację, ale także doskonały potencjał inwestycyjny. Z projektem na 8 eleganckich mieszkań, odnowionym dachem oraz możliwością adaptacji na krótkoterminowy najem, stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących rentownych możliwości lokaty kapitału oraz dla osób szukających ekskluzywnego miejsca do zamieszkania w sercu miasta.

Oferta Sprzedaży:

Lokalizacja: Przemyśl, Stare Miasto, ul. Śnigurskiego

Przedmiot: Poddasze Kamienicy jako Obiekt Inwestycyjny

Szczegóły oferty:

Lokalizacja: Kamienica położona w sercu historycznego Przemyśla, przy ul. Śnigurskiego, w pobliżu restauracji La Bamba, co stanowi doskonałe otoczenie dla potencjalnych najemców.
Projekt: Poddasze przygotowane na inwestycje, z projektem na 8 mieszkań, z możliwością adaptacji pod najem krótkoterminowy, co sprawia, że jest to atrakcyjna oferta zarówno dla inwestorów jak i osób szukających mieszkania w prestiżowej lokalizacji.

Stan: Poddasze zostało odnowione, z wymienionym dachem, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom.

Dostępność: Wejście z dwóch stron, od ul. Śnigurskiego oraz koło restauracji La Bamba, co zapewnia łatwy dostęp do obiektu.

Wyposażenie: Klatka schodowa przystosowana do montażu windy osobowej, co dodatkowo podnosi wartość inwestycji i ułatwia codzienne życie mieszkańcom.

Antresole: Cztery z ośmiu mieszkań mają zaprojektowane antresole, co zwiększa przestrzeń użytkową i dodatkowo podnosi wartość oferty.
Wizualizacje: Nieruchomość sprzedawana z gotowym projektem oraz wizualizacjami, co pozwala potencjalnym klientom na lepsze zrozumienie potencjału inwestycji.

Widok: Z poddasza rozciąga się widok na wszystkie strony świata, co dodaje uroku i prestiżu temu miejscu.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz aby omówić szczegóły oferty. Miejsce to stanowi idealną okazję zarówno dla inwestorów jak i osób poszukujących ekskluzywnego mieszkania w sercu Przemyśla.
Lokalizacja
Poddasze w Kamienicy z projektem na mieszkania
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Poddasze w Kamienicy z projektem na mieszkania
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu