Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Stara Wieś 12/5738/OGW

Do wynajęcia DZIAŁKA INWESTYCYJNA

Do wynajęcia DZIAŁKA INWESTYCYJNA
Do wynajęcia DZIAŁKA INWESTYCYJNA
  • Powierzchnia 5,25 m2
  • Przeznaczenie Inwestycyjna
  • Cena za m2 20 000,00 PLN
  • Cena 105 000,00 PLN/m-c

Szczegóły oferty

Opis oferty

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowej działki inwestycyjnej o łącznej powierzchni 5,25 hektarów, położonej w malowniczej miejscowości Stara Wieś, w powiecie krasnostawskim, województwo lubelskie. Ta niezwykła nieruchomość oferuje liczne możliwości dla przedsiębiorców, inwestorów lub osób poszukujących terenu do realizacji swoich ambitnych projektów.

Główne cechy działki:

Powierzchnia i klasy gruntów: Działka obejmuje imponujące ponad 5 hektarów terenu o klasach gruntów V i VI, co stanowi idealne podłoże do różnorodnych inwestycji. Klasyfikacja gruntów V i VI sugeruje, że jest to obszar, który można efektywnie wykorzystać na cele inwestycyjne, w tym na rozwinięcie farmy fotowoltaicznej.

Farmy fotowoltaiczne: Ta działka jest doskonałym miejscem do rozmieszczenia farmy fotowoltaicznej, dzięki swojemu położeniu oraz bliskości linii energetycznej średniego napięcia. Oznacza to, że istnieje potencjał do generowania zrównoważonej energii elektrycznej, co może stanowić rentowną inwestycję w przyszłości.

Długoterminowy wynajem: Preferowany jest wynajem długoterminowy, co daje wynajmującemu stabilność i możliwość długoterminowego planowania oraz realizacji projektów.

Melioracja: Należy zaznaczyć, że część gruntów może wymagać melioracji, co otwiera dodatkowe możliwości inwestycyjne w kwestii poprawy jakości gleby i zwiększenia potencjału działki.

Cena ofertowa to 20 tys. zł./ha

Ta unikalna działka inwestycyjna to doskonała okazja dla przedsiębiorców i inwestorów, którzy pragną uczestniczyć w rozwoju zrównoważonych źródeł energii lub realizować inne ambitne projekty.
Lokalizacja
Do wynajęcia DZIAŁKA INWESTYCYJNA
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Do wynajęcia DZIAŁKA INWESTYCYJNA
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu