Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 306/5738/OLW

Pomieszczenia biurowe do wynajęcia 25 zł/m2

Pomieszczenia biurowe do wynajęcia 25 zł/m2
Pomieszczenia biurowe do wynajęcia 25 zł/m2
  • Powierzchnia 1,00 m2
  • Przeznaczenie Biurowe
  • Cena za m2 25,00 PLN
  • Cena 25,00 PLN/m-c

Szczegóły oferty

Opis oferty

Oferujemy Państwu do wynajęcia pomieszczenia biurowe znajdujące się w budynku biurowo-magazynowym w Przemyślu przy ulicy Ofiar Katynia.

Teren, na którym znajduje się budynek zlokalizowany jest na obszernej posesji, strzeżonej, ze szlabanem, z wygodnym dojazdem i parkingiem.
Biura znajdują się na parterze oraz I piętrze, każde z nich posiada dostęp do pomieszczeń socjalnych oraz sanitariatów.

Pomieszczenia są remontowane i przygotowane pod indywidualne potrzeby najemcy według konkretnych ustaleń.
Biura przygotowywane na wynajem mają podwieszane sufity z nowym oświetleniem, odświeżone i pomalowane ściany, na podłodze matę grzewczą elektryczną w systemie ekonomicznego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie posiada możliwość zdalnego sterowania urządzeniami typu smartfon.

Do wynajęcia oferowane są pomieszczenia w cenie 25 zł za m2 o różnych powierzchniach lub też całe skrzydło budynku. Są to do wyboru mniejsze lub większe pokoje biurowe oraz lokal o powierzchni 69,86 m2, który posiada część kuchenną, jadalnię, 2 pokoje i łazienkę.
Do kosztów wynajmu należy doliczyć opłaty za zużyte media oraz koszty eksploatacyjne. Biura oraz sanitariaty sprzątane są raz w tygodniu w ramach kosztów eksploatacyjnych. Każde biuro posiada podlicznik, według którego naliczane jest zużycie prądu, w budynku jest internet światłowodowy.

Dla klientów, którzy potrzebują dodatkowo hali magazynowej lub placu utwardzonego do wynajęcia istnieje również taka możliwość.
Hala magazynowa wysokiego składowania (12 m wysokości) z suwnicą. Koszt wynajmu hali 10 - 12 zł od metra kwadratowego plus ewentualne media. Obecnie pozostało 2300 m2 wolnych do wynajęcia.

Plac utwardzony do wynajęcia w cenie 4 zł za m2.

Sama lokalizacja to okolica przemysłowo inwestycyjna miasta, w sąsiedztwie znajdują się firmy produkcyjne, agencje celne, hotel oraz łatwy i szybki dojazd do przejścia granicznego w Medyce.

Polecamy i zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja
Pomieszczenia biurowe do wynajęcia 25 zł/m2
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Pomieszczenia biurowe do wynajęcia 25 zł/m2
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu