Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Przemyśl 512/5738/OLW

Oferta wynajmu atrakcyjnego budynku użytkowego

Oferta wynajmu atrakcyjnego budynku użytkowego
Oferta wynajmu atrakcyjnego budynku użytkowego
  • Powierzchnia 305,00 m2
  • Przeznaczenie Usługowa
  • Cena za m2 49,18 PLN
  • Cena 15 000,00 PLN/m-c

Szczegóły oferty

Materiały wideo

Opis oferty

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu budynku użytkowego, zlokalizowanego w sercu Przemyśla, przy ul. Grunwaldzkiej. To doskonale znane miejsce, cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców, z dogodnym dostępem zarówno dla lokalnych klientów, jak i osób spoza miasta.

Lokalizacja i otoczenie:
Budynek położony jest na działce o powierzchni 0,9 ha, bezpośrednio przy głównej drodze,wojewódzkiej, stanowiącej ważne połączenie między Przemyślem a Ostrowem. Sąsiedztwo szkoły podstawowej, boiska sportowego, kościoła, sklepów spożywczych, przychodni lekarskiej oraz bloków mieszkalnych gwarantuje duży ruch pieszy i samochodowy, co przekłada się na potencjalnych klientów dla nowej działalności gospodarczej.

Charakterystyka budynku:
Budynek o powierzchni użytkowej 305 m2, rozlokowany na dwóch kondygnacjach, oferuje różnorodne możliwości adaptacyjne.
Posiada pełen węzeł sanitarny oraz dostęp do niezbędnych mediów, co umożliwia prowadzenie różnych rodzajów działalności.
Do dyspozycji są pomieszczenia (sale) o różnej powierzchni, kilka toalet oraz na piętrze kawalerka wraz z wyposażeniem i łazienką.
Na parterze mieści się przestronna recepcja z wejściem głównym od strony ulicy.
Za budynkiem znajduje się parking na ok. 10 miejsc postojowych, wyłożony kostką brukową. W pozostałej części znajdują się drzewa, krzewy oraz trawnik.
Do obiektu prowadzą dwa wejścia - od ulicy głównej oraz od strony parkingu.


Możliwości wykorzystania:
Budynek wraz z otoczeniem są w bardzo dobrym stanie, zadbane. Oferują idealne warunki do prowadzenia różnorodnych działalności gospodarczych, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów adaptacji. Lokal jest cały czas funkcjonujący.
Jest to doskonałe miejsce dla biznesów operujących w różnych sektorach, takich jak edukacja, opieka zdrowotna, usługi opiekuńcze, kosmetyczne i fryzjerskie.
Atrakcyjną opcją jest jednoczesne prowadzenie kilku różnych działalności przez obszerny metraż oraz dużą ilość pomieszczeń sanitarnych (w branży beauty i medycznej).
Elastyczność przestrzeni umożliwia dostosowanie jej do potrzeb najemcy, co stanowi ogromny atut tej oferty.

Udogodnienia:
Dużym udogodnieniem dla potencjalnych klientów jest parking znajdujący się za budynkiem, co zapewnia wygodę podczas wizyt w lokalu.
Istnieje możliwość stworzenia wjazdu z dwóch stron oraz zrobienia ruchu jednokierunkowego dla klientów lokalu.

Cena i warunki wynajmu:
Cena wynajmu wynosi 15 000 zł miesięcznie, do której należy doliczyć miesięczne koszty utrzymania budynku, szacowane na ok. 1500 zł w zależności od zużycia. Warunki najmu są do negocjacji, a szczegółowe informacje można uzyskać podczas osobistego spotkania lub kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Zachęcamy do szybkiego działania i skorzystania z tej unikalnej okazji wynajmu atrakcyjnego budynku użytkowego w centrum Przemyśla. Dzięki doskonałej lokalizacji, dostępnemu parkingowi i elastyczności przestrzeni, ta oferta może być idealnym rozwiązaniem dla Państwa działalności gospodarczej. Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś!
Lokalizacja
Oferta wynajmu atrakcyjnego budynku użytkowego
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Oferta wynajmu atrakcyjnego budynku użytkowego
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu