Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze
Nowa cena
Przemyśl 106/5738/OOW VIP

Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania

Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania
Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania
  • Powierzchnia 3 700,00 m2
  • Przeznaczenie Magazynowe
  • Cena za m2 27,86 PLN
  • Cena 103 082,00 PLN/m-c

Szczegóły oferty

Materiały wideo

Opis oferty

O INWESTYCJI
Wynajmując nowoczesną halę magazynową w Przemyślu, zyskujesz dostęp do wyjątkowej nieruchomości, która znajduje się zaledwie 9 km od przejścia granicznego Medyka, przy drodze krajowej nr 28. Hala oferuje imponującą powierzchnię 3700 m2, co stwarza duże możliwości do magazynowania towarów, produkcji lub prowadzenia działalności logistycznej. Wysokość obiektu, w przedziale od 7,4 do 8,5 metra, umożliwia przechowywanie różnych gabarytów towarów oraz wysokiego składowania. Ponadto wyposażona jest w 4 doki rozładunkowe - 2 po stronie wschodniej i 2 po stronie zachodniej, co ułatwia proces załadunku i rozładunku towarów, zwiększając efektywność operacji logistycznych. W przypadku rozładunku towaru z poziomu 0 możemy skorzystać z doków zlokalizowanych w bocznych częściach hali. Teren hali został odpowiednio przygotowany pod kątem obsługi wózków widłowych.

Przestrzeń wokół obiektu została utwardzona pod samochody ciężarowe i wykończona kostką brukową. Na posesji znajduje się również parking zarówno na samochody dostawcze jak i dla pracowników. Wynajem tej hali magazynowej w Przemyślu to korzystna opcja dla firm poszukujących nowoczesnej przestrzeni magazynowej z dogodnym dojazdem oraz dostępem do przejścia granicznego, jak i infrastruktury LHS. Niewątpliwym plusem jest bliskość nowo budowanej siedziby Krajowej Administracji Skarbowej oraz dużych zakładów firm INGLOT oraz KBC Euduco. W najbliższym sąsiedztwie powstają nowe zakłady oraz powierzchnie komercyjne.

BEZPIECZEŃSTWO
Nieruchomość znajduje się w większym kompleksie hal oraz budynków biurowych. Jest on całkowicie ogrodzony. Obiekt oraz teren podjazdów i parkingów jest w pełni oświetlony, co zapewnia pracownikom dobre warunki pracy i podnosi bezpieczeństwo na nieruchomości. Dodatkowo objęty jest monitoringiem, alarmem i ochroną, minimalizując ryzyko kradzieży czy aktów wandalizmu. Bezpośrednie sąsiedztwo KAS: Bliskość nowo budowanego Oddziału Celnego Podkarpackiego Urzędu Celno - Skarbowego, wygeneruje dodatkowy ruch, przyciągnie potencjalnych klientów oraz stwarza idealne warunki dla firm bazujących na odprawach celnych.

LOKALIZACJA
Lokalizacja hali jest szczególnie korzystna, z uwagi na bliskość ulicy Lwowskiej, co umożliwia bezpośredni dojazd do przejścia granicznego. Ułatwia to logistykę i działalność handlową z partnerami zagranicznymi. Bliskość nowo budowanej siedziby Oddziału Celnego, Podkarpackiego Urzędu Celno - Skarbowego, Krajowej Administracji Skarbowej, co może przyciągnąć dodatkowy ruch i potencjalnych klientów.
Lokalizacja
Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania
Opiekun oferty
Sprawdź ofertę kredytu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu