Przejdź do głównej treści
Znajdź swoje wnętrze

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz koniecznością dostosowania się do rozporządzenia  Ministra Zdrowia, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, w  dniu 28.10.2020 roku  dołączyliśmy do grona sygnatariuszy Karty Bezpieczeństwa COVID19 kartabezpieczenstwacovid19.pl

Karta przewiduje odrębne procedury, uzgodnione w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, a środowiskiem pośredników,  które, dotyczą całego przekroju oraz zakresu transakcji na rynku nieruchomości, pozwalając na bezpiecznie korzystanie z tego rodzaju usługi.

Przypominamy, że:

  • Nasze biura są czynne, praca przebiega normalnie.
  • Prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze umawianie spotkań.
  • W naszych biurach mamy wydzieloną strefę dla klientów, która jest  regularnie dezynfekowana.
  • Prezentujemy nieruchomości stosując się do wszystkich zaleceń i wytycznych MZ.
  • Umowy rezerwacyjne, przedwstępne, pośrednictwa możemy zawierać  mailowo oraz korespondencyjnie z wykorzystaniem kurierów.
  • Przez cały czas możliwy jest kontakt  telefoniczny i mailowy z  naszymi  pracownikami,  pełną listę agentów wraz z danymi kontaktowymi znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
  • Drodzy Klienci nasze wspólne bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych nieruchomościach w naszej ofercie?

  • Określ typ nieruchomości
  • Wybierz sprzedaż lub wynajem
  • Określ czas otrzymywania powiadomień (np. przez 30 dni)
Zapisz się na newsletter

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam!

Sprawdź ogłoszenia

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zgłoś swoją ofertę
KORONAWIRUS

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu